MARKET-KUR

Eğitim ve meslek hayatımızı 20 yıl boyunca FRANSA'da geçirdikten sonra, TÜRKİYE'ye geri dönuş yapmaya ailece karar verdik
Silivri'de acmis olduğumuz KOMŞUM MARKET adlı ilk marketimiz esnasında, bir çok zorlukla karşılaşdık ve bunu göz onüne alarak esnaf arkardaşlarımıza Fransa ve Türkiye'de aldığımız tecrubeleri aktarmak amacıyla MARKET-KUR'u faaliyete gecirdik.

MARKET-KUR konsepti çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde daha verimli iş yerleri biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamizm, yenilikçilik ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin tam ihtiyacına cevap verecek işyerleri alanlarına imza atıyoruz. Çünkü MARKET-KUR, bir is yerinden de ötesi… Sadece kalite ve teknolojisiyle değil hesaplılığı ve kolaylığı ile de gelişmiş bir konsept.

Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde uzmanlığımız olan market sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve hep esnaf arkadaşımızın daha verimli olması için en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz.

Çünkü biz size, sadece bir kac raf veya dolab satmak değil, iş yerinizi daha cekici görünümlü, fonksiyonel, tasaruflu ve gelirinizi artıracak dört dörtlük bir iş yeri alanı yapmak ve hizmetler sunmak danışmanıyız.

HİZMETLERİMİZ

MARKET KUR geniş hizmet yelpazesiyle sizin yanınızda

DANIŞMANLIK

Her bir işlemin kısa ve uzun vadede elde edilebilecek getirilerine odaklanmanızı sağlamaktayız.

EKİPMAN

Cironuzu ve müşteri sayınızı beraber artıralım.

TADİLAT

Cironuzu ve müşteri sayınızı beraber artıralım.

REKLAM

Cironuzu ve müşteri sayınızı beraber artıralım.

Değerlerimiz : MARKET-KUR'a güvenmek için 5 usus

Her isteğe bir çözüm var

Avec toutes les techniques de construction traditionnelles mais aussi avec l'emploi de nouveaux matériaux, plus écologiques, plus économiques.

Le tout en maîtrisant les délais et les coûts. Yeni projelerimizi de standartlarımızdan vaz geçmeden gerçekleştirme sözü veriyoruz.

Quel que soit votre profil :

Nous sommes à votre disposition pour étudier, planifier et concrétiser votre projet.

Hızlı İletişim Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bize istek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaklar..